Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

biuro@rewitwirtualnebiura.pl +48 58 558 47 20

Wirtualne biura

Wirtualne biura

 

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, czym jest wirtualne biuro i jakie niesie ze sobą korzyści? Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety płynące z takiego rozwiązania, które mogą stać się także twoim udziałem.

Założenie firmy nie musi oznaczać wynajmu ekskluzywnych biur w centrum miasta. Co więcej, nie wymaga dużych środków pieniężnych. Rozwiązanie jest bliżej, niż sądzisz. Otwarcie własnej działalności wymaga konkretnego adresu niezbędnego do dokumentacji, jak i kierowania tam korespondencji. Wszystkie powyższe cele można jednak połączyć za pomocą wirtualnego biura. Przedsiębiorstwo zyskuje adres korespondencyjny, rejestracja spółki odbywa się bez utrudnień, a ponadto ograniczane są wydatki.

Lokalizacja to jednak kluczowa kwestia. Warto wybrać miejsce w ścisłym centrum, by podnieść tym samym prestiż zakładanej firmy. Coraz więcej przedsiębiorców inwestuje swoje pieniądze w spółki, zlokalizowane w miastach oddalonych od stolicy Polski, odnajdując w nich potężny potencjał rozwojowy. Jednym z nich jest właśnie Gdańsk. Nasze mbiuro posiada wszystkie wymienione cechy i jest dogodnym miejscem do prowadzenia własnej działalności. Poza ofertą wirtualnych pomieszczeń oferujemy bogaty zakres wsparcia w wielu obszarach.

Usługi:
- wynajem adresu pod firmę,
- wynajem adresu do korespondencji,
- przekazywanie skanów korespondencji,
- udzielanie numeru telefonu, który otrzymuje przekierowanie na wybrany, inny numer,
- udzielanie faxu, który otrzymuje przekierowanie na wybrany adres e-mail,
- udzielanie numeru telefonu zagranicznego, który otrzymuje przekierowanie na numer krajowy.

W ramach naszych usług oferujemy także pełne wsparcie w zakresie księgowości oraz w sprawach administracyjnych. Pomagamy wypełniać umowy, druki do delegacji czy konieczne faktury. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy powierzone obowiązki wykonują sumiennie oraz zgodnie z obowiązującymi ustawami i przepisami prawa. Poza stacjonarnymi usługami proponujemy także wsparcie, jakim jest wirtualna sekretarka. To kolejne nowoczesne rozwiązanie, które może być wykonywane zdalnie, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze. W standardowej ofercie mieści się oczywiście obsługa korespondencji firmowej. Wszystkie przesyłki skanowane są w dniu ich odbioru i przekazywane na właściwy adres e-mail. Obsługa biurowa może obejmować również prowadzenie niezbędnej dokumentacji. W ramach naszej działalności proponujemy również ofertę, jaką jest obsługa sekretariatu. Świadczymy pełen zakres usług w obszarze administracyjno- biurowym.

FacebookTab
mojeubezpieczenieTab Proszę o kontakt