Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

biuro@rewitwirtualnebiura.pl +48 58 558 47 20

Wirtualne biura

Wirtualne biura

 

Mniejsze i większe firmy pragnące rozwinąć swoje skrzydła w biznesie mogą skorzystać z ciekawej opcji jaką są wirtualne biura. Jak wiadomo nie każdy musi prowadzić biuro w centrum dużego miasta. Niemniej jednak, im bardziej prestiżowy adres tym większa renoma, a co za tym idzie więcej klientów i lepsze szanse na rozwój. Na czym zatem polega wynajem wirtualnych biur? Kto może skorzystać z tej opcji i jak załatwić wszystkie formalności?

Zaczynając od samego początku przedsiębiorca musi zarejestrować swoją firmę wskazując miejsce prowadzenia działalności, przechowywania dokumentów oraz siedzibę, która jest miejscem odbioru korespondencji i spotykań z klientami . W razie potrzeby pomagamy załatwić wszystkie formalności, przygotowujemy niezbędne dokumenty i służymy fachowym wsparciem. Według nas Trójmiasto jest świetną propozycją lokalizacji dla szeroko rozumianego biznesu. Przyjazna polityka ukierunkowana na działalność gospodarczą stwarza duże możliwości rozwoju, co możemy zaobserwować poprzez rosnąca liczbę firm w naszym regionie. Wirtualne biuro, to nie tylko adres na wizytówce.

Oferujemy kompleksowy zakres usług, który znacząco przekracza poza zakres odbioru korespondencji.

Wspieramy naszych klientów m.in. poprzez:
- prowadzenie administracji w siedzibie klienta w zakresie wskazanym przez niego np.: wystawianie faktur, windykacja należności, prowadzenie korespondencji, wystawianie delegacji, itp
- usługi specjalistów, którzy znają się na prawie handlowym;
- udostępnianie pomieszczeń biurowych do spotkań z klientami wraz z materiałami biurowymi
- pomocy w przygotowywaniu i weryfikowaniu umów oraz różnych dokumentów;

Podstawą naszej oferty jest obsługa korespondencji. Wszystkie listy skanowane są w dniu odbioru i przesyłane mailowo na ustalony wcześniej adres. Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów.

Przedsiębiorcom, którzy podejmą z nami współpracę oferujemy także pełną księgowość.

Nasi eksperci zajmą się:
- prowadzeniem książki przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych,
- będą tworzyć raporty finansowe i wysyłać deklaracje podatkowe do właściwych Urzędów Skarbowych
- nasze usługi wspiera dorada podatkowy oraz biegły rewident
Przekazanie księgowości ekspertom znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa prowadzonego biznesu.
 

Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą wirtualne biuro?

Warto zwrócić uwagę na wydatki związane z wynajmem. Jeśli przedsiębiorca chciałby wynająć i urządzić lokal usytuowany w typowo biznesowej dzielnicy, to miesięczne koszty byłyby naprawdę spore. Z kolei wirtualna siedziba, to przystępne ceny przy jednoczesnym posiadaniu prestiżowego adresu. W tym miejscu warto jeszcze dodać, że chociaż nasze biura są wirtualne, to właściciele współpracujących z nami firm mogą nas odwiedzać i organizować na przykład spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje. Do naszych sal konferencyjnych śmiało można zapraszać kontrahentów z Polski i zagranicy. Zapewnimy pełną obsługę, będziemy kompetentni i dopasujemy ofertę do potrzeb klientów. Jak wynika z powyższych przykładów wynajem wirtualnego biura w Gdańsku to pełna paleta korzyści.

FacebookTab
mojeubezpieczenieTab Proszę o kontakt