Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

biuro@rewitwirtualnebiura.pl +48 58 558 47 20

Szkolenia

Dobry pracownik to podstawa każdej firmy. Jednak pomyślnie zakończona rekrutacja i podpisanie umowy nie stanowią jeszcze etapu końcowego. Podlegamy nieustannym zmianom i przekształceniom. Świat zmienia się na naszych oczach z dnia na dzień, bombardowani jesteśmy milionami informacji. W zmieniającym się świecie ważna jest postawa ciekawości i dążenia do osobistego rozwoju. Nie wystarczy już tylko biernie wykonywać zlecone zadania, by okazać się najlepszym pracownikiem. Na tak postawione wymagania optymalnym rozwiązaniem są szkolenia, zapewniające utrwalenie lub zdobywanie nowej wiedzy.

Zdajemy sobie sprawę z istotności szkoleń, dlatego oferujemy wynajem sal przystosowanych do takich celów. Każde pomieszczenie przygotowane jest na piętnastoosobową grupę. Ta liczba stanowi maksimum, dzięki czemu sale szkoleniowe pozostają miejscem komfortowym do prowadzenia spotkań. Przestronność miejsca zapewnia swobodę uczestnikom spotkania, pozwalając skupić się na tym, co najważniejsze, czyli treści spotkania. Każda sala do wynajęcia posiada niezbędny zestaw akcesoriów takich jak: flipczart, rzutnik, urządzenia typu: ksero, drukarka czy faks- przeznaczonych do użytku. W naszej ofercie znajduje się również bezpłatny dostęp do wifi oraz możliwość zamówienia cateringu.

Organizacja szkoleń nie musi oznaczać wynajęcia sali na cały dzień, oferujemy możliwość najmu pomieszczeń na godziny. Siedziba naszej firmy znajduje się w doskonałej lokalizacji: Gdańsk ul. Starodworska 1 (boczna od ul. Kartuskiej).

FacebookTab
mojeubezpieczenieTab Proszę o kontakt