Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

biuro@rewitwirtualnebiura.pl +48 58 558 47 20

O nas

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z przyjemnymi kwestiami, lecz również z pewnymi wadami. Z jednej strony, przedsiębiorca może zajmować się branżą, w której jest specjalistą. Z drugiej strony - właściciel marki musi wykonywać obowiązki administracyjne, które zabierają jego cenny czas. Czy nie lepiej wszelkie formalności powierzyć doświadczonej firmie, a skupić się na tym, co najlepiej wykonuje dane przedsiębiorstwo?

W takiej sytuacji, dobrą decyzją okażą się usługi firmy REWIT Wirtualne Biura. Marka wraz z swoją ofertą, wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom, którzy chcą wynająć prestiżowy adres swojej firmy oraz powierzyć obowiązki administracyjne profesjonalistom. Wirtualne biuro umożliwia nie tylko zaoszczędzenie czasu, ale również i środków pieniężnych (czas, który marka przeznacza na sprawy formalne, wykorzystuje na wykonywanie własnych usług).

Siedziba marki znajduje się w mieście Gdańsk i to tam swój prestiżowy adres otrzymuje każda marka, z którą wirtualne biuro współpracuje. Usługi to przede wszystkim obsługa korespondencji, zespół recepcyjny odbierający połączenia w imieniu firmy Klienta oraz przekierowywanie połączeń, rabaty na materiały biurowe i usługi kurierskie, wystawianie faktur w imieniu Klienta, zarządzanie przelewami oraz wiele innych. Więcej szczegółów znajduje się w kategorii: "Oferta" na stronie internetowej marki REWIT.

Wirtualne biuro to nie tylko pomoc w sprawach administracyjnych. To również usługi z zakresu marketingu oraz pomoc prawnicza. Marka zapewnia kompleksową ochronę, czyli zastrzeganie loga i nazwy Firmy w Urzędzie Patentowym. REWIT ułatwia budowanie rozpoznawalności marki, jak i rozwój jej prestiżu. Zapewni to profesjonalna obsługa biurowa, wirtualny adres Firmy znajdujący się w mieście Gdańsk oraz pomoc innego rodzaju, która okazuje się nieoceniona podczas prowadzenia własnej działalności.

FacebookTab
mojeubezpieczenieTab Proszę o kontakt