Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

biuro@rewitwirtualnebiura.pl +48 58 558 47 20

O nas

Firma REWIT Wirtualne Biura powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, którzy niewielkim kosztem chcą wynająć prestiżowy adres dla swojej firmy.

Jesteśmy zespołem z długoletnim doświadczeniem świadczącym swoje usługi dla osób, które chcą się w pełni poświęcić prowadzeniu swojej podstawowej działalności, a obowiązki administracyjne oddać w ręce profesjonalistów.

REWIT Wirtualne Biura z wynajętym sekretariatem jest dla Państwa najlepszym sposobem na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów.

Jesteśmy kompleksowym dostawcą biznesowych rozwiązań outsourcingowych a naszym celem jest stworzenie pełnej platformy do wspierania Państwa biznesu i obsługi firm.

Prezes Piotr Witek powołany do Regionalnej Rady Biegłych Rewidentów w Gdańsku

Na mocy Ustawy o biegłych Rewidentach i ich Samorządzie oraz Statutu Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, VIII Sprawozdawczo – Wyborczego Walnego Zgromadzenia Biegłych Rewidentów Regionalnego Oddziału KIBR w Gdańsku, które odbyło się dnia 17 kwietnia 2015 r. Prezes REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. – Piotr Witek został powołany do Regionalnej Rady Biegłych Rewidentów w Gdańsku.

Piotr Witek jest Członkiem Rady oraz Sekretarzem Rady.

Skład rady jest dostępny na stronie: http://www.gdansk.kibr.org.pl/pl/Rada

Prezes Piotr Witek udzielił wywiadu na antenie forum gospodarczego TVP Gdańsk

23 kwietnia 2015 Prezes REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. – Piotr Witek udzielił wywiadu na antenie forum gospodarczego w telewizji TVP Gdańsk. Wywiad przeprowadził Piotr Świąc.

W programie jest mowa o systemie podatkowym w Polsce, który należy do najbardziej skomplikowanych w Europie. W programie jest także dyskusja o tym, co zrobić, aby rozliczanie przedsiębiorców z fiskusem było przyjazne dla prowadzących działalność gospodarczą.

Wywiad można oglądnąć pod linkiem: http://gdansk.tvp.pl/19777775/odc-23042015

FacebookTab
mojeubezpieczenieTab Proszę o kontakt