Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

biuro@rewitwirtualnebiura.pl +48 58 558 47 20

Grupa Rewit

Grupa REWIT działa na rynku od 1994 r. Jej założycielem jest Lucyna Witek – doświadczona biegła rewident i biegła sądowa, od wielu lat realizująca misję wspomagania menedżerów biznesu w dopasowaniu działań do wymogów gospodarki rynkowej, mentor i trener nowego pokolenia biegłych rewidentów. Obecnie występująca w REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. jako Członek Zarządu.

Misję założycielską przejął i kontynuuje dziś równie doświadczony ekspert i syn – Piotr Witek, pełniący funkcję Prezesa Zarządu REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. oraz Członka Zarządu REWIT Outsourcing Sp. z o.o. Jako biegły rewident posiada bogate doświadczenie w audytach wielu średnich i dużych firm oraz grup kapitałowych oraz wieloletnią praktykę jako dyrektor finansowy międzynarodowych korporacji. Od wielu lat jest również trenerem biznesu oraz doskonałym szkoleniowcem w dziedzinie finansów, rachunkowości i podatków. Posiada tytuł MBA oraz FCCA. Od kilku miesięcy pełni funkcję Członka i Sekretarza Rady regionalnego oddziału KIBR w Gdańsku.

REWIT jest członkiem:

  • Krajowej Izby Biegłych Rewidentów,
  • Stowarzyszenia Księgowych w Polsce,
  • Pracodawców Pomorza,
  • Gdańskiego Klubu Biznesu,
  • Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji,
  • Gdańskiego Klastra Budowlanego,
  • Konfederacji Lewiatan,
  • Fundacji Firm Rodzinnych.

Dziś grupa REWIT posiada swoje lokalne biura w sześciu polskich dużych ośrodkach: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Bielsku-Białej, Warszawie i Łodzi.

Celem działalności grupy jest świadczenie kompleksowych profesjonalnych usług księgowych, audytorskich, podatkowych i doradczych na międzynarodowym poziomie.

Wychodzimy poza ramy standardowej obsługi! Jesteśmy odważni i potrafimy budować rozwiązania dla nietypowych potrzeb naszych klientów!

Działając przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dostosowujemy się do specyfiki każdego klienta. Korzystamy z wieloletnich doświadczeń naszego zespołu wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam na wypracowanie optymalnego modelu realizacji usług dla każdej specyfiki działalności naszych klientów.

FacebookTab
mojeubezpieczenieTab Proszę o kontakt