Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

biuro@rewitwirtualnebiura.pl +48 58 558 47 20

Grupa REWIT

Biura wirtualne to dogodne rozwiązanie dla firm, które poszukują prestiżowego adresu dla prowadzenia swojej działalności na terenie, jakim jest Trójmiasto, a w szczególności Gdańsk. Firma Rewit oferuje im bowiem biura wirtualne, którym można powierzyć wszystkie obowiązki administracyjne i skupić się w pełni, dzięki temu rozwiązaniu, na innych obowiązkach związanych z działalnością firmy. Rewit - biura wirtualne - proponuje bowiem przejęcie usług związanych z prowadzeniem sekretariatu firmy, administracji, księgowości. W naszej ofercie znajduje się także obsługa prawna oraz marketing firm, będący istotną składową budowania wizerunku nowoczesnej firmy. Ponadto siedziba firmy mieści się w Gdańsku przy ulicy Starodworskiej, co również pozwala na przyjęcie adresu będącego elementem budowania prestiżu każdej firmy.

Pakiet wirtualnego biura oferowany przez firmę Rewit obejmuje takie usługi, jak m.in. obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej według wskazań Klienta, przekierowywanie połączeń na wybrane numery, możliwość zamówienia w preferencyjnych cenach materiałów niezbędnych do codziennego funkcjonowania biura, a także dogodne stawki na usługi kurierskie. W ofercie firmy Rewit znajduje się także coraz popularniejsza obecnie usługa, jak biuro coworkingowe. Nasi Klienci mogą wynająć w siedzibie firmy salki konferencyjne pozwalające na zorganizowanie spotkań grup roboczych czy spotkania z kontrahentami w przyjaznej atmosferze, z wszelkimi nowoczesnymi udogodnieniami technicznymi pozwalającymi na sprawny przebieg spotkań. Nasze biuro wirtualne ma także możliwość wystawiania faktur w imieniu Klienta, wprowadzania przelewów do systemu bankowego oraz wszelkiego typu obowiązki związane ze śledzeniem płatności czy wystawianiem raportów z przekroczonymi terminami płatności.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu związanemu z działalnością małych przedsiębiorstw i rozpoczynających dopiero swoją działalność firm, Rewit pozwala na zaoszczędzenie czasu, nerwów związanych z codzienną pracą firmy, a także znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania.

FacebookTab
mojeubezpieczenieTab Proszę o kontakt